Zažite s nami skvelú babskú párty!

Vytvorte si jedinečný koktail bar! Namiesto toho, aby ste podávali rovnaké staré pivo, víno a likéry, pripravte pri najbližšom stretnutí koktejlový bar. Ak máte poludňajší víkendový večer, vyskúšajte bar mimózy alebo bar Bloody Mary.
Zorganizovanie večierku na oslavu nejakého tradičného sviatku je vždy ten pravý čas, rovnako ako každoročné večierky „Pi Day“, doplnené sladkými a slanými koláčmi. Nie je to ako vianočné alebo Halloweenské párty, pretože je to v období roka, keď ľudia nie sú ohromení a zaplavení desiatkami pozvánok na párty.piknik.jpg
Urobte si v okolí  nádherné svetelné osvetlenie! Krásne vám to môže vyzdobiť dom alebo izbu a navyše to vašu párty poriadne skrášli a budete sa cítiť ako na parkete!
Vyplňte dierovaciu misku džbánom lacného červeného vína, hoďte do malej nádoby čerešne vrátane šťavy a pridajte pol tucta limetkových, citrónových a pomarančových klinov. Zmes namočte v chladničke na osem hodín, aby ste ju mohli ľahko podávať.
Navoďte skvelú a nezabudnuteľnú atmosféru pomocou hudby! Je absolútne opodstatnené naplánovať si party hudbu vopred. Začnite veci jemne, ale uistite sa, že skladby sú o niečo rýchlejšie a zábavnejšie cez noc. Napaľujte skladby na CD – a nebuďte prekvapení, ak hostia budú chcieť konci noci kópiu!
Vytvorte jedinečné dezerty! Urobte si poličku, kde budú iba dezerty, napríklad bar s banánmi v čokoláde vrátane zmrzliny, horúcich pudingov a množstva domácej šľahačky.piknikový košík.jpg
Postarajte sa o to, aby ste si cez párty aspoň raz zaspievali karaoke. Bude to sranda! Texty môžete nájsť online na internete. Nebojte sa hanby, po pár deci vínach bude zábava v plnom prúde a určite sa osmelia aj tí, ktorí sú viac plachí.
Vytvorte nejakú tému a nechajte kamarátky prísť v kostýmoch.
Veríme, že nájdete ešte ďalšie množstvo skvelých a zábavných tipov a že spravíte ten večer neopakovateľným a nezabudnuteľným!

Posted on: 21.1.2020, by :