Veci, ktoré by mal vlastniť každý muž

Pocit čestnosti
Nie je to len o rozprávaní pravdy. Byť úprimný zahŕňa aj to, čo hovoríte sami sebe, aké ciele si stanovujete a ako zaobchádzate s ostatnými ľuďmi. Tiež to znamená byť súcitný. Existuje viac ako jeden spôsob, ako byť čestný. Nebuďte sebeckí ani namyslení. Ak ale urobíte dobrú prácu, buďte na to hrdí.

obchodník

Kožené opasky
Jeden z malých detailov kvalitného šatníka sú dobré opasky z kvalitnej kože. Jeden alebo dva také opasky vám budú stačiť na dlhý čas.

Zbierka kníh
Ľudia, ktorí nečítajú, sú menej informovaní, menej otvorení novým informáciám. Rovnako, ako máte tendenciu k fitness a zdraviu svojho tela, mali by ste sa pravidelne starať aj o svoju myseľ. Vyberajte si tie knihy, ktoré vás zaujímajú a nielen tie, ktoré sú obľúbené u ostatných. Čítajte pravidelne. Učenie sa končí až smrťou.

Pracovné topánky
Či už idete vyčistiť zarastenú záhradu alebo cestujete do hôr na víkendový pobyt, pracovné topánky by mali byť súčasťou vášho šatníka. Tie ochránia nohy pred nebezpečenstvom blatom a vodou. Pracovné topánky nie sú nikdy zlou investíciou.

kožený pásek

Kvalitný nôž
Kvalitný kuchársky nôž je väčšou investíciou, lebo kvalitná čepeľ je drahá. Nahrádza však potrebu mnohých iných lacných alebo nekvalitných nožov. Veľa špičkových nožov je vybavených zárukou, že nahradia čepeľ, ak sa zlomí alebo sa kúsok z nej odlomí.

Oblek na mieru
Každý dospelý muž by mal mať aspoň jeden pekne vyzerajúci oblek, ktorý mu perfektne pasuje. Môže ísť v ňom na formálne udalosti, ako sú svadby alebo večierky. Môže to však byť aj perfektná vizitka, ak sa hýbe v biznisom svete.

Značková vôňa
Značkovú vôňu by mal mať každý muž. Môže byť jemná alebo odvážna. Môžete si vybrať napríklad sviežu vôňu, ktorá vonia citrónmi, bylinkami alebo dokonca kožou. Nie je to jednoduché si ju kúpiť, preto si na to vyhraďte viac času a určite to ocenia ľudia okolo vás.

Posted on: 26.4.2018, by :