TOP filmy roku 2018

Rok 2018 bol veľmi produktívnym, čo sa kinematografie týka. Niektoré filmy zožali taký úspech, že zotrvali v programe kín dlhšie ako zvyčajne a aj po niekoľkých týždňoch zapĺňali kinosály nadšenými divákmi. Ak ste boli natoľko zaneprázdnený, že ste si kino nemohli dovoliť, môžete si to vynahradiť počas zimných sviatkov a spraviť si filmovú pohodu u vás doma. Prinášame vám 3 TOP FILMY roku 2018, každý z nich hodnotený viac ako 8 hviezdičkami z 10. Plus: na konci článku ešte pár odporúčaných filmov, ktoré sa oplatí vidieť.

film

 1. Avengers: Infinity War
 2. IMDB hodnotenie: 8,5/10
 3. ČSFD hodnotenie: 85%
 4. Akčný / Dobrodružný / Fantasy
 5. Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Chris Evans, Zoe Saldana…

Pre fanúšikov komixových hrdinov je tu zavŕšenie tou najsmrtonosnejšou vojnou všetkých čias od štúdia MARVEL. Uvidíte čo sa stane keď sa spoja najlepší z najlepších: Iron Man, Thor, Hulk, Spider Man, Captain America, Doctor Strange, Black Widow a mnoho ďalších vám prinesú neopísateľný zážitok.

 1. Bohemian Rhapsody
 2. IMDB hodnotenie: 8,4/10
 3. ČSFD hodnotenie: 93%
 4. Biografický, Hudobný, Dráma
 5. Rami Malek, Gwilym Lee, Ben Hardy, Jospeh Mazzello, Lucy Boynton, Tom Hollander, Allen Leech, Aidan Gillen…

Bohemian Rhapsody vás vtiahne do sveta najznámejšej rockovej skupiny Queen a odhalí vám tajomstvá zo života legendy menom Freddie Mercury. Kontroverzný biografický príbeh nie je obyčajným dokumentom, ale má diváka v prvom rade zabaviť. A to sa našim filmovým tvorcom podarilo dokonale, pripravte sa na neopakovateľnú atmosféru rockového koncertu.

 1. A Star is Born
 2. IMDB hodnotenie: 8,2/10
 3. ČSFD hodnotenie: 84%
 4. Dráma, Hudobný, Romantický
 5. Lady Gaga, Bradley Cooper, Sam Elliot, Andrew Dice Clay, Anthony Ramos, Rebecca Field, Ron Rifkin, Dave Chappelle…

sledování TV
Strhujúci a emotívny príbeh obyčajnej ženy s neobyčajným talentom. Keď stretne rockovú hviezdu, bohéma Jacka, jej život sa navždy zmení. S Jackovou pomocou prerazí vo svete hudby. On však svoju rockovú kariéru nezvláda a všetko v jeho živote sa začne rúcať.

Ďalšie odporúčané TOP filmy z roku 2018: Mission: Impossible– Fallout; Creed II; Deadpool 2; Ready Player One: Hra sa začína; First Man; Ant-Man a Wasp; Sicario: Day of the Soldado

Posted on: 17.10.2018, by :