TOP filmy roku 2018

Rok 2018 bol veľmi produktívnym, čo sa kinematografie týka. Niektoré filmy zožali taký úspech, že zotrvali v programe kín dlhšie ako zvyčajne a aj po niekoľkých týždňoch zapĺňali kinosály nadšenými divákmi. Ak ste boli natoľko zaneprázdnený, že ste si kino nemohli dovoliť, môžete si to vynahradiť počas zimných sviatkov a spraviť si filmovú pohodu u vás doma. Prinášame vám 3 TOP FILMY roku 2018, každý z nich hodnotený viac ako 8 hviezdičkami z 10. Plus: na konci článku ešte pár odporúčaných filmov, ktoré sa oplatí vidieť.

film

 1. Avengers: Infinity War
 2. IMDB hodnotenie: 8,5/10
 3. ČSFD hodnotenie: 85%
 4. Akčný / Dobrodružný / Fantasy
 5. Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Chris Evans, Zoe Saldana …

Pre fanúšikov komixových hrdinov je tu zavŕšenie tou najsmrtonosnejšou vojnou všetkých čias od štúdia MARVEL. Uvidíte čo sa stane keď sa spoja najlepší z najlepších: Iron Man, Thor, Hulk, Spider Man, Captain America, Doctor Strange, Black Widow a mnoho ďalších vám prinesú neopísateľný zážitok.

 1. Bohemian Rhapsody
 2. IMDB hodnotenie: 8,4/10
 3. ČSFD hodnotenie: 93%
 4. Biografický, Hudobný, Dráma
 5. Rami Malek, Gwilym Lee, Ben Hardy, Jospeh Mazzello, Lucy Boynton, Tom Hollander, Allen Leech, Aidan Gillen …

Bohemian Rhapsody vás vtiahne do sveta najznámejšej rockovej skupiny Queen a odhalí vám tajomstvá zo života legendy menom Freddie Mercury. Kontroverzný biografický príbeh nie je obyčajným dokumentom, ale má diváka v prvom rade zabaviť. A to sa našim filmovým tvorcom podarilo dokonale, pripravte sa na neopakovateľnú atmosféru rockového koncertu.

 1. A Star is Born
 2. IMDB hodnotenie: 8,2/10
 3. ČSFD hodnotenie: 84%
 4. Dráma, Hudobný, Romantický
 5. Lady Gaga, Bradley Cooper, Sam Elliot, Andrew Dice Clay, Anthony Ramos, Rebecca Field, Ron Rifkin, Dave Chappelle …

sledování TV
Strhujúci a emotívny príbeh obyčajnej ženy s neobyčajným talentom. Keď stretne rockovú hviezdu, bohéma Jacka, jej život sa navždy zmení. S Jackovou pomocou prerazí vo svete hudby. On však svoju rockovú kariéru nezvláda a všetko v jeho živote sa začne rúcať.
 
Ďalšie odporúčané TOP filmy z roku 2018: Mission: Impossible– Fallout; Creed II; Deadpool 2; Ready Player One: Hra sa začína; First Man; Ant-Man a Wasp; Sicario: Day of the Soldado

Posted on: 17.10.2018, by :