Tetovanie a trendy

Každý vie, pre aký dôvod sa chce dať tetovať. Nie je to len o rozmare či móde, ale aj kvôli nejakej hlbšej myšlienke, ktorú chceme na sebe zvečniť. Preto sa nebojte vstúpiť do vôd atramentu a využite nápady, ktoré hýbu týmto svetom.

tetování

  • Asi nikoho neprekvapí, že sú stále v kurze naozaj osobné tetovania. Či už vo forme dátumu narodenia našich najbližších, ich mien, či výročí. Od veci nie sú ani symboly, ktoré nám pripomínajú niečo blízke. Ak si chcete odniesť zo salónu niečo podobné, stavte na istotu. Nedávajte si tetovať tváre, ktoré sa neraz nevydaria. Zabudnite aj na mená vášho dievčaťa, ktoré poznáte dva mesiace.
  • Miniatúrne a minimalistické tetovania za posledný rok tak zľudoveli, že už sa ani nezdajú byť novinkou. Tento trend je naozaj populárny a môžete ho využiť, ak pracujete v oblasti, ktorá od vás vyžaduje dokonale formálny vzhľad. Navyše, je to skvelá voľba na prvé tetovanie.

barevné tetování

  • Tetovania ktoré sú na rukách sa všeobecne považujú za tie najmenej stabilné. Je to kvôli tomu, že naše ruky zaťažuje takmer stále, preto sa stáva, že sa tetovanie akoby rozpije. Aj napriek tomu sa tento trend vrátil. Zvoliť môžete samozrejme iba niečo minimalistické. Nebojte sa preto zvečnenia slov, ktoré majú neraz veľký význam pre ich nositeľov.
  • Veľké tetovania tiež slávia návrat. Po miniatúrnych sa práve tie najviac žiadajú. Či už na celé predlaktie, plece alebo hruď. Samozrejme, že to vyžaduje väčšiu sumu peňazí, väčšiu bolesť a naozaj šikovného tatéra. Ak sa chcete ozvláštniť ešte viac, pokojne môžete zvoliť aj inú farbu ako typicky čiernu. Žiarivé farby sú v móde a preto môžete svoju fantáziu naplno využiť.
  • Ak chcete tetovanie, no neviete, čo by sa vám hodilo, môžete si vziať príklad od dnešných umelcov. V kurze sú geometrické tvary a línie, zvieracie vzory a celkovo zvieratá. Od veci nie sú ani klasické modely ako perie vtákov či špirálovito stočené vzory. Tak či onak, vyberajte miesto, kde sa bude vaše tetovanie nachádzať s rozumom, aby ste výber lokality ako aj samotného obsahu po čase neľutovali.

Posted on: 5.12.2018, by :