Rytmické osvetlenie a kvalitná hudba v jednom!

Zobrať si dnes hudbu všade so sebou, to už nie je vôbec žiadny problém, ide o bežnú vec. Predsa so sebou nosíme mobil a v ňom máme niekoľko GB hudby a pokiaľ aj nemáme, môžeme sa pripojiť k Youtube a ihneď si vypočuť ľubovoľný hudobný videoklip. Akýkoľvek nás len napadne. Aktuálny hit, alebo skladbu garážovej kapely zo Slovenska. To už je len na našom výbere.

disco

Takže s prenosnými problémami hudobného zážitku sme sa nadobro rozlúčili. S dobou, kedy sme prenášali CD prehrávač, či dokonca magnetofón, prenášali a poškriabali sme CD disky, poprípade sme so sebou niesli zbierku MC kaziet. Nevraviac o tom, že do prenosného prehrávača bolo treba kúpiť nemalé množstvo drahých a hrubých batérií /typ AA/, pokiaľ sme nemali po ruke elektrickú zástrčku. A tie staršie ročníky si zažili dobu, kedy niekto zohnal jednu LP a tá sa počúvala kolom dokola.

Vráťme sa však do reality, do dnešnej doby. Máme nabité mobilné zariadenie, prístup k internetu, wi-fi. S výberom hudby kdekoľvek nie je vôbec problém, no možno cítite nasledovné. Ten rozsah zvuku z mobilného zariadenia sa tak úplne nestotožňuje s tým, čo si predstavujeme pod pojmom super hudobný a zábavný zážitok. Uvítali by sme dobu, kedy hudba hučala s kvalitných a silných reproduktorov.

tanec

A toho sú si vedomí mnohí výrobcovia, preto dnes poznáme nový výrobok Creative Halo. Ide o prenosný reproduktor avšak pozor, nie tuctový!
K reproduktoru sa pripojíte z mobilného zariadenia formou wi-fi, pustíte skladbu a reproduktor začne svietiť pestrými a nápaditými farbami do rytmu, pričom aj výkon a kvalita zvuku chytí o poznanie lepšiu a silnejšiu kvalitu. Pamätáte na tú disko guľu? Taký zážitok Vám dopraje i tento prenosný reproduktor a to praktickejšie, pričom máte osvetlenie a silné ozvučenie v jednom. Creative Halo je ako stvorený na poriadnu zábavu!

Posted on: 27.10.2017, by :