Príjemná tantrická masáž, chcete ju skúsiť aj vy?

 Je vlastne prirodzené, že bežný človek má potrebu objavovať stále niečo nové a primárne to, čo mu spôsobí radosť alebo čo mu v určitom smere pomôže. To je vlastne dôvod, prečo sa tantra masáž uchytila aj u nás na Slovensku. V našom hlavnom meste preto nájdete tantra salóny, ktoré poskytujú túto jedinečnú senzuálnu masáž.

  • Áno, vravíme tu o o senzuálnej alebo inak povedané o erotickej masáži. V prípade tantra salónov však zostáva všetko na úrovni senzuálnych dotykov, k žiadnemu sexuálnemu styku tu neprichádza.

Samotný účinok takýchto masáží ale dokáže byť v skutočnosti kvalitný a intenzívny, pričom vravíme o príjemnom relaxačnom rituáli, ktorý môže trvať cca hodinu. Počas neho prichádza k účinnému odstráneniu sexuálnych a iných blokov, čo zbytočne zaťažujú naše telo a myseľ.

ruky, masáž

Môžeme to povedať aj inak, a to tak, že sa pri nich pracuje s našou sexualitou. Avšak iným smerom, než by ste si možno mysleli. Sexuálna energia sa tu využíva na dosiahnutie uvoľnenia, na regeneráciu a na načerpanie nových životných síl, ktorých darkyňou je v tomto prípade masérka. Citlivé zaobchádzanie so sexualitou je tu neodmysliteľným základom, pretože ide vlastne o primárny krok, akým sa odstránia spomenuté bloky a napätie, no a senzuálnymi dotykmi po celom tele sa následne dopĺňa čerstvá životná energia.

  • Príjem sviežej životnej energie budeme cítiť po fyzickej ako aj psychickej stránke. Zo salónu musí človek odísť zrelaxovaný a zároveň nabitý čerstvými životnými silami.

ženské pery, zápalka

Aby si zákazník tantrickú, resp. senzuálnu masáž užil čo najlepšie, je vhodné, aby si z ponuky vybral tú, na základe svojich vlastných skúseností. Pre začiatočníkov je najlepšie začať s klasikou, pretože postupy ako napríklad body to body massage môžu byť pre neskúsených návštevníkov príliš intenzívne a mohlo by sa ľahko stať, že by pri nich prišlo k predčasnému vyvrcholeniu, resp. k neželane silnej erekcii.

Posted on: 14.3.2021, by :