Prečo muži milujú silné a nezávislé ženy?

1. Vidí vo vás len to najlepšie. Ak šťastie inej osoby závisí od vášho úspechu, môže to na vás pôsobiť nepriaznivo a môžete cítiť istý tlak. Ak však randíte so ženou, ktorá nasleduje svoje vlastné ciele, na vás to môže pôsobiť priaznivo a môže vás to poháňať vopred.
2. Rada trávi čas sama a miluje, ak sa môže raz za čas venovať len sebe. Navyše vás rešpektuje v každom ohľade. Nie je nič viac otravné, ako keby na vás visela každú voľnú chvíľu. Nezávislá žena to vie a očakáva, že tak ako ona, i vy máte svoj život, svojich priateľov, prácu a záľuby.kráska.jpg
3. Vie, ako vyriešiť svoje vlastné problémy, a pomôže vám vyriešiť aj tie vaše. Každý má problémy a pár, ktorý pracuje samostatne a zároveň spoločne na ich riešení, je silnejší a odolnejší voči prekážkam.
4. Nevyžaduje od vás, aby ste jej zakaždým pripravili program. Ak ju vezmete na večierok, kde nikoho nepozná, nebude celú noc visieť na vašej paži. Ľahko a rýchlo si totiž nájde nových priateľov. Je v pohode či s tebou alebo bez teba.
5. Nemusíte sa kontrolovať každých päť minút. A to je skvelé! Nemusíte od nej čakať neustále textové správy a hovory, a hovoriť jej každých päť minút, čo ste práve urobili.
6. Okrem teba má aj svoj život, ktorému sa naplno venuje. Či už je to rodina, priateľa, práca alebo koníčky. Vie si užívať aj bez tvojej prítomnosti a to je na nej také zaujímavé! Niektorí ľudia to môžu nejakým spôsobom považovať za hroziace, ale v skutočnosti to tak nie je. Má skrátka svoj život, starosti a radosti a nepotrebuje vás každú sekundu, pretože si poradí aj sama.
7. Netrvá na tradičných rodových úlohách. Neznamená to, že bude trvať na tom, aby ste každý deň robil veci ako napríklad varenie a upratovanie a ona zatiaľ bude opravovať auto. Znamená to len, že obaja ťaháte za rovnaký koniec a viete spraviť aj to, čo robí opačné pohlavie.zrzka.jpg
8. Prizná svoje chyby. Možno nie hneď, ale ak vám ublíži alebo povie zlú vec, pravdepodobne sa za ňu ospravedlní, keď vychladne, namiesto toho, aby predstierala, že sa to nikdy nestalo. Dúfajme, že tento druh správania bude mať na vás dobrý vplyv.
9. Prekvapí vás darčekmi alebo gestami. Kde je napísané, že muži sú jediní, ktorí môžu darovať bezdôvodne darček alebo plánovať víkendový výlet? Vie, aké je to dobré, keď pre ňu urobíte niečo príjemné a chce, aby ste sa cítili rovnako.
10. Dodržiava svoje sľuby a snaží sa o vás vzťah bojovať aj v zlých chvíľach. Ak ste v dlhodobom vzťahu s nezávislou ženou, nebude od vás utekať len tak z ničoho nič. Uvedomuje si, že vy dvaja ste niečo postavili, a ak niečo nefunguje, bude s vami pracovať, aby zistila prečo a ak je to možné, opravte to.

Posted on: 18.1.2020, by :