Pozerám na

Do módy sa dnes pretlačil opäť nový štýl. Nie je to hip-hop, punk, ani techno, je to niečo úplne iné, ale tá podstata odlíšenia sa od nudnej, organizovanej a rovnako vyzerajúcej väčšiny zostala. Či moment, mala zostať, ale…

jeans

Je to ten istý prípad a kolotoč, ktorí sme si možno niektorí všimli. Určitý štýl zaujme svojou originalitou, no o chvíľu sú „originálni“ takmer všetci a tým pádom tá originalita i zaujímavosť štýlu upadá a  štýl sa stáva bežným, ničím novým, dokonca časom začne liesť svojim gýčom a stereotypom na nervy. A je po originalite,… Potom príde nový štýl a opäť to isté dokola.

Ludia, ktorí prednedávnom nosili tričko Lonsdale London, krátke vlasy a sympatizovali s násilím, dnes chodia s bradkami, účesom alá Bieber, v saku a pôsobia ako krehkí študenti s okuliarmi. Je to ľahké, móda sa zmenila a urýchlene sa chcú zmeniť i oni. Je to také smiešne,… Ale som rád, že prešli na menej brutálnejší štýl, no aj tak zostali pre mňa smiešni. Teda aspoň ich snaha prispôsobovať sa, osobnostne možno majú naviac.

bunda

Boli mi smiešni i hip-hoperi, ktorí mali plný mobil černošskej a hip hopovej kultúry, no sympatizovali s neonacistami, pretože to bolo v móde. V móde boli neonacisti i hip-hop. Preboha ľudia rozmýšľajte,… A nájdite konečne samých seba a zmysluplnú pointu.

čepice

Zábavný je i dnešný „najoriginálnejší“ štýl Hipster. Originálni hipsteri existovali kedysi dávno a bolo ich pár. Boli to ľudia obľúbujúci mestskú kultúru a na sebe mali oblečné rôzne druhy oblečenia, ktoré si obliekli a zakúpili podľa vlastného uváženia a nie podlľa toho, čo bolo in. A dnes? Hipsteri sú tu opäť a všetci sú ako jeden. Všetci dlhé brady, vyholené boky, „originálne oblečenie“, všetko ako podľa pravítka. Takouto cestou sa cítite originálni a štýloví?  Ľudia moji zlatí, nie ste originálni ani trochu,… Skúste výjsť z davu, až potom začnete byť originálni,…

Posted on: 13.10.2017, by :