Podľa topánok, ktoré si muž kupuje, spoznáte jeho povahové črty.

Topánky si kupujú hlavne ženy, potrebujú totiž viacero druhov, k sukniam a šatám, k športovému outfitu, elegantné na špeciálne príležitosti, lodičky, sandáliky, mokasíny, čižmičky aj vysoké čižmy, jednoducho, na každú príležitosť iné topánky… No ani muži sa nenechajú zahanbiť a tiež si na výbere topánok dajú záležať.obuv.jpg
 
A práve podľa toho, akú obuv má muž na nohách, môžete zistiť aj jeho vlastnosti a zaradiť ho k nejakému z nasledujúcich typov:
 

  • Sandále alebo topánky bez päty sú typické pre mužov s nekomplikovanou povahou, žoviálnych, veselých a s jednoduchou komunikáciou. Pri stretnutí s nimi zabudnete na problémy a máte pocit príjemne stráveného času.
  • Komplikovaní a nepríjemní muži naopak uprednostňujú špicaté topánky, ich naliehavá potreba ukazovať svoju ostrosť sa prejavuje práve v ich dlhých špičkách. S týmito ľuďmi sa nestretávame veľmi radi.
  • Nenápadná, ale elegantná obuv je znakom úspešného muža, ktorý už toho v živote dosť dosiahol. Ten si kupuje kvalitné, kožené topánky, väčšinou v hnedej a čiernej farbe.
  • Mladí, ambiciózni muži, ktorí sa snažia vyniknúť za každú cenu, nosia obuté výrazné, farebné topánky. Snažia sa upútať, dokonca aj obuvou. Je to fajn, ak je muž mladý, no spozornieť treba, ak sa takto prezentuje päťdesiatnik, zrejme ešte celkom nedospel.
  • Muž obutý v športových teniskách je alebo naozajstný milovník športu alebo len má záujem ostatným seba prezentovať ako človeka, ktorý sa snaží udržiavať svoju postavu a dbá o svoje zdravie a je macher či v práci alebo v živote.
  • Obuv na vysokom podpätku vyhľadávajú zakomplexovaní muži s náchylnosťou k depresiám a tiež hľadajúci slobodu. Výška je pre nich synonymom rovnocennosti a zrejme nechápu, že „centimetre“ nemajú na veľkosť človeka nijaký vplyv.
  • Ak hľadáte originálne osobnosti, tak si všímajte, či má na nohách obuté „kovbojky“. Práve tie obľubujú naturálne, jednoduché osoby alebo tí, ktorí majú svoje zvláštnosti.

 kovobj.jpg
Hodnotenie len podľa toho, čo má človek na nohách, je, samozrejme, trocha prehnané. Môže nastať situácia, že vás osloví  „exot“ a vy budete očarené, lebo vás niečím zaujme, a tak všetky predchádzajúce hodnotenia budú pre vás razom bezpredmetné.
 

Posted on: 19.8.2019, by :