Páni, chcete zaujať ženu svojho srdca? Upravte svoj zovňajšok a ste o krok bližšie k úspechu

Kľúčom k tomu, aby ste mali úspech u žien a dokázali ich zaujať, nie je len konto v banke. V dnešnej dobe, keď sú ženy čoraz viac nezávislé, to nie je rozhodujúce kritérium. No spolu s tým, ako sa o nich dokážete postarať, je pre nich dôležité aj to, ako sa staráte o seba. Takže, milí páni, poďme na to!
Fúzy, brada a vlasy
Strih vlasov a tvar fúzov či brady treba zladiť s typom vašej tváre. Ak sa vám to podarí, každý ocení zmenu vo výzore k lepšiemu. Zostrih však treba pravidelne udržiavať a starať sa oň.Ranný rituál.jpg
Zbavte sa lenivosti
Pripravujete sa na vzrušujúci večer? Niekoľko hodín pred odchodom z domu si môžete zacvičiť, cvičenie vám dodá viac sebavedomia a aj vaše svaly budú na pohľad väčšie.
Zaujmite správny postoj
Základom je vzpriamený postoj, ak sa budete hrbiť, hneď budete pôsobiť oveľa nižším dojmom. Váhu tela preneste na prsty, ramená tlačte dozadu, tým sa vám opticky zväčší hrudník.
Žiadne chlpy!
V žiadnom prípade si nenechajte z nosa či uší trčať chlpy, nie je to vôbec sexi! Používajte zastrihávač, a to aj pri obočí, ktoré muži zvyknú zanedbávať.
Bez zápachu a čisté
Zdravé a čisté zuby bez zápachu ocení každá žena, zvlášť pri prvom stretnutí sú bodom, na ktorý sa sústredí väčšina z nich.
Krémy nie sú len pre ženy
Vaša pokožka si tiež zaslúži pozornosť a opateru. Slnko urobí svoje a vrásky či suchá koža sa nevyhýbajú ani mužom, tak je načase začať používať ochranné krémy.
Pite a jedzte s mierou
Večierok s vašou vyvolenou by nemal byť o tom, že sa spijete a najete do prasknutia. Všetko s mierou, aby ste dosiahli, čo máte v pláne.Módne doplnky pre mužov.jpg
Kvalitné kúsky v šatníku
Oblečenie je tiež súčasťou celkového dojmu. Svoj šatník si vybavte niekoľkými kvalitnými základnými kúskami, ktoré sa dajú vhodne kombinovať a dosiahnete tak slušný efekt. Malo by vám sedieť vzhľadom na vek aj veľkosť.
Svoje chyby si priznajte
Priznajte si svoje nedostatky a zakrývajte ich primeraným spôsobom, v žiadnom prípade však nie napríklad prehadzovačkou, ak vám rednú vlasy. Slušivý zostrih bude oveľa lepšou voľbou.

Posted on: 12.1.2020, by :