Obdivuhodný životný štýl Sylvestra Stalloneho

•         Je vôbec na celom svete niekto, kto z médií a mnohých úspešných filmov nepozná herca s menom Sylvester Stallone?

Pri tomto hercovi si predstavíme filmy veľmi úspešných sérií Rocky, či Rambo. Tieto filmy však poznáme všetci a už rozhodne nie sú žiadnou novinkou. Preto chcem napísať pár vecí, ktoré možno pre niekoho z Vás novinkou budú, chcem sa zamerať na osud začiatočných rokov tohto herca a takisto na jeho obdivuhodný životný štýl, vďaka ktorému je tým, čím dnes je. Takmer nikomu nespadnú pečené holuby z neba rovno na tanier.

box

Znie to priam neuveriteľne ak Vám poviem, že Sylvester bol v detsve čiastočne ochrnutý a mal podlomené zdravie, ktoré sa mu ešte zhoršilo, keď jeho rodičia prežívali manželskú krízu a nakoniec sa rozviedli. Prišiel však vek, kedy sa každý človek začne prvýkrát prebúdzať a veľakrát i rebelovať. Ten vek je 14 – 18 rokov. V štrnástich bol Sylvester poriadny rebel, z každej školy ho vyhodili, no od pätnástich, šestnástich, sa začal pomaly uvedomovať. Začalo ho baviť posilovanie, atletika, telocvik, šerm, no ale aj odlišné koníčky- divadlo a debatný krúžok.

činky

Takýmto životným štýlom, kedy stále športoval a posiloval, sa z ochrnutého chlapčeka stal poriadny kus zdravého chlapa. Navyše sa zaujímal aj o herectvo. Po škole chvíľu pracoval ako učiteľ telocviku, no jeho vášeň pre herectvo, vyšportovaná postava a akrobatická zdatnosť ho viedli trochu iným smerom, odcestoval do New Yorku, aby skúsil šťastie v nejakom filme. Najskôr mal však píležitosť chodiť iba na konkurzy do divadla, kde však málokedy uspel. Všimli si ho však i určití filmári. Hľadali rolu, v ktorej ide v prvom rade o vonkajší výzor.

ocenění

Už možno viete, že sa jednalo o erotické filmy. No týmito filmami sa Sylvester preslávil a konečne mohol dať nohu medzi dvere, kedy si ho všimli už i tvorcovia „normálnejších“ filmov. Dostával celkom slušné role v celkom úspešných filmoch, no vždy bol v nich známy ako ten druhý. Nejednalo sa priamo o hlavnú rolu. Nejaké peniaze zarobil, no okamžite ich aj minul. Jedného dňa bol trochu nazlostený, trochu bol z neho cítiť alkohol, no rozhodným krokom kráčal so scenárom v ruke, ktorého názov bol Rocky a autorom bol on sám. Prišiel za filmovým tvorcom, rozohnene opísal svoj scenár a dnes už vieme, kam ho to vystrelilo.

Posted on: 13.10.2017, by :