LG a nová funkcia


·         Nová funkcia od LG bude predstavená už možno tento rok , no skôr ako si o nej dozviete , povieme si parametre tohto smartphonu.


 telefon LG


·         Smartphon od LG k7i bude malý ale za to vynikajúcim pomocníkom . Disponuje z 5 palcovým IPS displejom  z rozlíšením 854 x 480 pixelov, štvôr jadrový procesor z taktom 1.1 GHz , s operačnou pamäťou 2Gb rám a ani úložisko na súboru nebude lákadlom , no má 16 GB s reálnym využitím 8 GB a batériu s kapacitou 2500 mAh čiže ho budete musieť viacej krát za deň nabíjať. Čo sa e týka samotného Androidu pobeží na staršom systéme . Nebojte sa nepôjde o moc zastarený  Android , ale o Android 6.0 , a ak by ste chceli aktualizáciu , tak sa jej nedočkáte , keďže na to nemá dostačujúce parametre.


·         Neobsahuje Fm rádio , NFC, stereo reproduktora , a ani odolnosť voči vode , či rýchlo nabíjanie a bezdrôtové nabíjanie.


 


·         Čo teda bude lákadlom tohto smartphonu ? Bude to akýsi repelent proti hmyzu z názvom Mosquito Away. Pôjde teda o Ultra zvukový šum ktorý by mal odháňať hmyz počas telefonovanie aby Vás to nerušili počas používania smartphonu. Bude to fungovať niečo ako repelent ale z ultrazvukom .


 nový LG


·        Uhol pohľadu


 


·         Tento smartphon , teda LG K7i nie je žiadna vykoná bomba , ktorá vás ohromí. No za to je malý a elegantný , a pekne padne do rúk. Je skôr vhodnejší pre tých ktorý majú radi menšie smartphoni , alebo pre tých ktorý využívajú smartphon len na smsky alebo hovory. Ak ste niekde v prírode a ruší Vás hmyz , môžete tento smartphon použiť na odohnanie . Nie je to nič čo by malo zaujať mladších nadšencov , no je vhodnejší aj pre tých ktorý chodia chytať ryby , turistika , či zber húb alebo pre tých ktorý stanujú alebo kempujú v prírode. Či bude tento smartphon úspešný na Slovenskom trhu je zatiaľ otázne , no zatiaľ čo viem je cena. Bude sa predávať okolo 100 eur , no na Slovensku trhu môže byť cena rozdielna .


Posted on: 18.2.2018, by :