BBS wheels

Na trhu s automobilovým príslušenstvom existuje nespočetné množstvo značiek. Samozrejme, že konkurencia je teda silná a len málokto vynikne tak, aby patril medzi tie najlepšie značky a aby ho ľudia poznali. Takouto značkou je práve nemecká firma, ktorej celý názov znie BBS Kraftfahrzeugtechnik A, teda automobilová technológia AG. Svoju produkciu začala už v roku 1970, takže predáva svoje produkty už viac ako 50 rokov, čo svedčí o jej kvalite a dobrom mene. Firma pochádza z neďalekého Nemecka, o ktorom sa veľmi dobre vie, že patrí k najvyspelejším krajinám Európy. Aj keď pochádza firma z Nemecka, pobočky má po celom svete – v Japonsku, Taliansku či Spojených Štátoch. BBS Wheels je jednotkou na trhu a ešte dlho aj bude. Tieto disky mali na svojich pretekoch i celosvetoví pretekári, ktorí sú doteraz presvedčení o ich jedinečnosti.

sddefault

Disky, ktoré vyrába táto značka sú určené primárne na športové autá, no ich originálny dizajn sa hodí aj k bežným automobilom. Oživia vaše auto tak dokonale, že už nikdy nebudete chcieť jazdiť bez týchto diskov.

Pýtate sa na cenu týchto luxusných produktov? Ani teraz vás BBS nesklame. Jeden disk totiž stojí najmenej  okolo 150 eur, čo vôbec nie je vysoká cena za takúto kvalitu a originalitu. Cena závisí aj od modelu, ktorý si vyberiete, čiže niektoré môžu naozaj stáť aj 1800 eur. V priemere od 16 do 22 centimetrov, v šírke od 7 do 12,5 centimetrov nájdete v ich ponuke skvelé kúsky. Najbežnejšie farby sú čierna, strieborná či zlatá, no nezanevreli ani na odtiene červenej, ktoré radi pridávajú do svojich dizajnov.

stiahnuť

Všetky disky od spoločnosti BBS majú TUV certifikát a KBA schválenie a taktiež sú schválené aj ministerstvom dopravy Slovenskej republiky. Ak sa vám disky páčia, určite ich skúste kúpiť a uvidíte, že neoľutujete. Vaše kolesá vám budú závidieť všetci, ktorí ich uvidia, veď posúďte sami!

Posted on: 14.3.2021, by :