Aktuálne najlepšie hry z Google Play (marec 2019)

Službu Google Play každým obdobím zásobuje množstvo nových hier a aplikácií, pričom sa niektoré z nich stanú behom krátkej chvíle sťahovanými v obrovských počtoch. Rok 2018 a hry, ktoré v mobile jednoducho musíte mať sú už prakticky za nami, a preto sa hodí venovať pozornosť aj aktuálnejšej ponuke, respektíve informácií o súčasne najlepších dostupných hrách pre mobilné telefóny s operačným systémom Android k obdobiu marec 2019.

apliakce

Oceanhorn: Je hra, ktorú si s vysokou pravdepodobnosťou obľúbia všetci tí, čo sú fanúšikmi úspešných sérií Legend of Zelda. Čaká vás graficky pekne spracované prostredie, ako aj celkom chytľavý sound, samozrejme zaujímavý príbeh, no a za plus možno považovať i sympaticky ľahkú hrateľnosť.

Dragon Ball Legends: Sériu Dragon Ball asi netreba príliš predstavovať, ide o populárnu 3D bojovku, aká nás sprevádza už dlhé roky. Tentokrát však z herných konzol zamierila aj na mobilné zariadenia a konkrétna verzia ponúka nové prevedenie, ako aj kopec návykovej zábavy.

Horizon Chase: Pôvodne som sem chcel dať závodnú hru Real Racing 3, ale tá je už veľmi dobre známa. Preto som miesto prenechal takisto skvelej a svojim prevedním humornejšej alternatíve s názvom Horizon Chase. Zatiaľ, čo Real Racing 3 je skôr závodným simulátorom, Horizon Chase je čistou zábavou so sympatickým a takpovediac „cartoon“ grafickým spracovaním.

PUBG Mobile: PlayerUnknown’s BattlegroundsMobilesa v našom rebríčku jednoducho musel umiestniť, nakoľko ide o jednu z najpopulárnejších mobilových FPS strielačiek, kedy tá pravá zábava začína módom multiplayer, kedy sa ocitáte na veľkom bojisku, kde však môže byť víťaz iba jeden.

mobil

Fortnite: Je voľbou, ktorú ste zrejme následkom vyššie zmieneného titulu čakali. Hádam najpopulárnejšia multiplayer hra, ktorá kombinuje prvky royal-style s tými strategickými. Za zmienku stojí aj kvalitné grafické spracovanie.
Assassin’s Creed Rebellion: Populárny Assasin je dostupný aj pre Android a v rámci možností ponúka maximum svojho potenciálu. Vo verzii Rebellion sa môžete spojiť s vyše 40 charaktermi a inflitrovať sa do templárskych pevností.

Posted on: 5.3.2019, by :