9 najlepších kočíkov pre bábiky : potešte svoje dievčatko

Rozhodli ste sa, že urobíte deťom radosť a zakúpite im túto hračku? Hlavnou vecou je, že pri nákupe si musíte vybrať  silný, kvalitný, spoľahlivý a pohodlný kočík. V kočíku bude bábika sedieť ako veľká dievčina. Takéto hračky sú vhodné na návštevu alebo na prechádzku, pretože v zloženom tvare kočík zaberá málo miesta, ale rozložený môže dieťa maximálne využiť. Ponúkame Vám výber tých najlepších.

panenky

ABtoys „Pomocná mama“ (PT-00553 / WJ-A6907): praktická, pohodlná, dlhotrvajúca
Pre zábavu môžete kúpiť jednu z najlepších hračiek pre vaše dieťa. Tento kočík je veľmi jednoduchý, rám sa skladá z rúrok, miesto pre bábiku tvorí  tenká tkanina. Ale dizajn je premyslený tak, že je možné rozložiť a zložiť kočík  jednou rukou. Dvojité kolesá sa rovnako ľahko pohybujú na podlahe a na chodníku, čo vám umožňuje vziať kočík na dlhé výlety alebo do materskej školky.

Smoby 253297 – kočík pre dvojčatá
Má vaša dcéra dve obľúbené bábiky? Potom potrebuje kočík s dvomi miestami. Na tomtovozíku je možné hádzať dostatočne vysoké hračky, ktorých výška je až 42 cm. Druhé sedadlo je odnímateľné, ak chcete, môžete použiť len jedno.

kočárek

Bayer Stroller – pohodlný originálny kočík
V tomto kočíku môžete tiež prepravovať aj dve hračky súčasne. Rozdiel medzi Bayerom a Smobyom spočíva v tom, že bábiky sa nenachádzajú jeden nad druhým, ale vedľa seba. To uľahčuje umiestňovanie hračiek na sedadle a menenie ich polohy. Ďalším prvkom prepravy hračiek – má tri body podpory, tri kolesá namiesto štyroch. Toto usporiadanie kolies robí  vozík viac manévrovateľným a pohodlným z hľadiska ovládania.

Wakart Monika retro – bábätkový kočík s kompletným príslušenstvom
Vo výške je táto kópia skutočného vozíka od spoločnosti Wakart ideálna pre dievčatá, ktoré rastú majú 95 cm a viac (rukoväť môže byť nastavená vo výške). Retro vozík sa stane obľúbenou hračkou malej dámy.

Chic Buyer 42599 – kočík pre deti všetkých vekových kategórií
Sila a spoľahlivosť sú charakteristické vlastnosti tohto vozidla pre bábiky. Kolíska kočíka sa nachádza mimo hlavnej časti, nie na závesných tyčiach, ale na dne. 

Posted on: 27.4.2018, by :