Urobte svojmu mužovi radosť

Poznáte veľmi veľa druhov rôznych erotických masáží, po anglicky erotic massage. Či už je to tantrická masáž alebo masáž penisu. Aby ste svojho partnera dostatočne navnadili k takejto masáží, musíte sa pripraviť. Najpr začnite  hladkaním jeho nôh. Aj keby bol už od začiatku nenormálne vzrušený a vy by ste dostali nutkavú chuť schmatnúť ho rovno za neho, prekonajte to prejdite naozaj najskôr k nohám.

příprava na masáž

Hladkajte ich najjemnejšie a najpomalšie ako dokážete. Asi po troch minútach, keď už na svojom partnerovi budete vidieť, ako hlboko dýcha a čaká na každý váš pohyb, sa rukami presuňte k trieslam. Prejdite mu niekoľko razy po sebe jemne prstami napríklad miesto medzi hrádzou a stehnami a potom prejdite opäť jemne až k brušku. Hladkanie môžete presunúť na oblasť perinea. To je hrádza, napnutý priestor medzi guľkami a riťkou. Pre muža je to špecialitka, ktorá pri bežnom milovaní nenapadne asi ani jednej zo žien. Ak sa naučíte toto miesto masírovať krúživými pohybmi, budete za naozajstnú bohyňu. Pokračujte masírovaním guliek. Zľahka ich uchopte a prevaľujte si ich medzi pacom a zvyšnými prstami. Ak sa mu to bude páčiť, môžete mu ich aj zľahka poškrabkať nechtami. Prichádza čas na jeho penis. Ale dajte si pozor. Už aj jeho prvý úchop je zásadný. Takže chyťte koreň jeho penisu celou plochou ľavej ruky a jemne ho stlačte. Pravou rukou potom začnite po ňom prechádzať nad ľavačkou na jeho zvyšku, čo vám zostal v dlani pravej ruky, smerom hore. Hore a dole určite nie. Nasleduje twister. Pravačkou chytíte penis dole pri koreni a ľavačkou ho chytíte rovno nad pravačkou pri žaludi. Oboma rukami ste vlastne obchytili celý penis. Keď ho tak držíte, zrazu naraz pohnete rukami v rozličných smeroch. Pripadá vám to ako žmýkanie. Môžete vyskúšať iné.

korzet

Hranami oboch dlaní sa dotknete koreňa penisu a posúvate sa tak hore smerom k žaluďu, ako keby ste sa oň šúchali dlaňami. Potom sa rukou vráťte späť na vrchol a prejdite mu po ňom celou dlaňou. Urobte to pár razy za sebou. Potom na žaluď položte dlaň a prstami mu ho obchyťte dokola. Potom mu jemne stiahnite predkožku. Bude mať pocit, že sa zblázni. Ďalším miestom, ktoré majú muži extra citlivé, je tenká uzdička na žaludi. Môžete ju jemne masírovať prstami, hladkať ju, ale aj jemne stláčať. Buďte však dostatočne jemná. Ak robíte túto masáž milovanému partnerovi, zavŕšte ju tým, čo vám teraz poviem. Dajte si jeho penis medzi vaše prsia a svoju hlavu uložte na jeho srdce. A vtedy mu rukami prejdite z penisu cez brucho až k srdcu, ako keby ste mu rozotierali akúsi fiktívnu energiu od penisu k srdcu. Váš partner od rozkoše vybuchne. Každý muž sa bude cítiť ako vo sne. Ak obaja chcete, môžete pokračovať v hrátkach ďalej. Ak nie, ľahnite si vedľa seba a oddychujte. Však ste mu chceli len spraviť radosť a to sa vám rozhodne podarilo.

Posted on: 23.3.2020, by :