Chcete schudnúť? Začnite spaľovať tuk týmto spôsobom!

Každá snaha schudnúť so sebou musí priniesť určité obmedzenie. A to z hľadiska pravidelného percentuálneho príjmu niektorých živín. Ak sa ani vy neradíte k ľuďom, čo by pravidelne počítali kalórie, no aj napriek tomu máte záujem dodržiavať diétu a mať štíhlejšiu postavu, potom sa skúste zamerať na redukčné hodnoty bielkovín, sacharidov a tukov.

  • Je to jednoduchšie a prehľadnejšie, pričom sa s takouto diétou dá dosiahnuť rýchly a účinný úbytok tukových zásob.

diéta, meter, mobil

Konkrétne ak vravíme o bielkovinovej (proteínovej, ketónovej) diéte, ktorá má svoj jasný plán. Je pri nej potrebné percentuálne znížiť a stabilizovať pravidelný príjem sacharidov, ktoré sú súčasťou mnohých jedál a potravín dostupných v obchodoch.

Ľudské telo je preto zvyknuté prijímať sacharidy pravidelne a vo veľkom množstve, sú jeho základným zdrojom energie. To ale následne znamená, že ak má telo dostatok týchto primárnych zdrojov, nie je nutné v efektívnejšej miere spaľovať tuky. Pri vysokom príjme sacharidov v strave nielenže telo „nemusí“ rýchlo odbúravať tukové zásoby, ale tieto sa môžu hromadiť a vzniká priberanie.

  • Naopak cieľom ketónovej diéty je dosiahnuť rýchle a efektívne spaľovanie týchto nahromadených tukov.

A akú úlohu pritom zohrávajú bielkoviny, resp. proteíny? Tie výrazne napomáhajú k budovaniu svalstva a k udržiavaniu svalovej hmoty aj počas redukčnej diéty. Zároveň sú potrebným doplnkom k zdravej a nepoškodenej funkcii organizmu a metabolizmu.

placky, diéta

Teraz si možno myslíte, že takéto stravovanie je obmedzené len na mäsité výrobky. V skutočnosti sú to však aj zemiakové placky Prodietix a mnohé ďalšie chutné recepty.

Samozrejme recepty, ktoré sú špeciálne upravené v koncepte zdravej a funkčnej ketónovej diéty. Kvalitne upravené jedlá sa dajú zakúpiť online spoločne s receptami a podrobným plánom, ktorý už o 2 – 3 dni dokáže vo vašom tele vyvolať ketózu. Stav, v ktorom vaše telo začne rýchlo a efektívne spaľovať tukové zásoby.

Posted on: 12.12.2020, by :